A-SPORT HOTEL BRNO – luxusní ubytování v Brně nejen pro sportovce!

Vítáme Vás na stránkách A-Sport Hotel Brno, který poskytuje cenově dostupné komfortní ubytování v Brně. A-Sport Hotel Brno je 3hvězdičkový hotel nacházející se v klidné části města Brna – Královo Pole.

Denní menu Fotogalerie Ceník

Hotel najdete přibližně 4 kilometry od historického centra Brna v bezprostřední blízkosti Městské haly sportu i fotbalového stadionu Zbrojovky Brno, který je od hotelu vzdálen necelé 3 minuty. V blízkosti hotelu se nachází také místní technologický park (10 min chůze) a technické museum města Brna.

Virtuální prohlídka

Moderně vybavený A-Sport Hotel Brno, který byl v roce 2007 zrekonstruován, je velmi vyhledávaným ubytováním v Brně. A-Sport Hotel Brno si oblíbila nejenom domácí klientela, ale také řada sportovních osobností a týmů ze zahraničí. Přehled našich hostů, kteří byli potěšení pohostinností a kvalitou ubytování v A-Sport Hotelu Brno, uvádíme níže.

A-Sport Hotel Brno disponuje 32 dvojlůžkovými pokoji, které jsou velmi moderně vybaveny. Standardem jsou pokoje s vlastním sociálním zařízením, prostornou koupelnou či sprchou. V pokojích najdete kabelovou TV nebo mini bar. A-Sport Hotel Brno navíc disponuje vlastním parkovištěm, které je monitorováno kamerovým systémem. Nechybí ani možnost rychlého připojení k internetu.

Rezervace


A-Sport Hotel v Brně hodnocení