Poloha hotelu | Popis ubytování | Kam v Brně? | Vybraní klienti

A-SPORT HOTEL BRNO – luxusní ubytování v Brně nejen pro sportovce!

Vítáme Vás na stránkách A-Sport Hotel Brno, který poskytuje cenově dostupné komfortní ubytování v Brně. A-Sport Hotel Brno je luxusní 3hvězdičkový hotel nacházející se v klidné části města Brna – Královo Pole. Hotel najdete přibližně 4 kilometry od historického centra Brna v bezprostřední blízkosti Městské haly sportu i fotbalového stadionu Zbrojovky Brno, který je od hotelu vzdálen necelé 3 minuty. V blízkosti hotelu se nachází také místní technologický park (10 min chůze).

Pro studenty při předložení ISIC karty a seniorům nad 65 let poskytujeme slevu 15% z ubytování.

A-Sport Hotel Brno – ideální ubytování Brno

Hotel

Moderně vybavený A-Sport Hotel Brno, který byl v roce 2007 zrekonstruován, je velmi vyhledávaným ubytováním v Brně. A-Sport Hotel Brno si oblíbila nejenom domácí klientela, ale také řada sportovních osobností a týmů ze zahraničí. Přehled našich hostů, kteří byli potěšení pohostinností a kvalitou ubytování v A-Sport Hotelu Brno, uvádíme níže.

A-Sport Hotel Brno disponuje 32 dvojlůžkovými pokoji, které jsou velmi moderně vybaveny. Standardem jsou pokoje s vlastním sociálním zařízením, prostornou koupelnou či sprchou. V pokojích najdete kabelovou TV nebo mini bar. A-Sport Hotel Brno navíc disponuje vlastním parkovištěm, které je monitorováno kamerovým systémem. Nechybí ani možnost rychlého připojení k internetu.

Hledáte-li ubytování v Brně, které má navíc své pokoje rozděleny pro kuřáky i nekuřáky, pak určitě zavítejte právě do A-Sport Hotelu Brno. Jsme připraveni splnit všechny Vaše individuální požadavky, neboť nám záleží na tom, abyste se u nás cítili jako doma. Byli bychom rádi, kdyby se Vám kdykoliv při vyslovení slov „ubytování Brno“ vybavil právě A-Sport Hotel Brno a jeho přátelský personál.

A-Sport Hotel Brno není jen pouhým ubytováním v Brně!

Chcete-li se vydat za sportovními či kulturními zážitky, z A-Sport Hotelu Brno je to vždy jen kousek cesty. Můžete jednoduše vyrážet za zábavou do centra Brna – čekají na Vás výstavy, koncerty, veletrhy, sportovní akce a mnoho dalších zajímavých aktivit! Vždy se však budete těšit na návrat do klidného a příjemného prostředí našeho hotelu.

Příjemné a komfortní ubytování v Brně poskytuje A-Sport Hotel Brno včetně dalších rozšiřujících služeb, mezi něž patří možnost využití školícího centra či salónku pro konání oslav, firemních setkání, porad nebo soustředění. Součástí A-Sport Hotelu Brno je také velmi útulná restaurace s vyhlášenou kuchyní.

Hosté, kteří navštívili A-Sport Hotel Brno

FK Mladá Boleslav, Comite Departmental – Španělsko, Galatasaray Istanbul - volejbal ženy, Jan Bába – rekordman ve skoku vysokém, Alexej Dimitruk – skok vysoký , No Name , Slovenská reprezentace – ženy volejbal, Česká reprezentace – volejbal ženy, Český národní tým v házené – muži i ženy, Club Albacate – Španělsko, Tango Brno – futsal, Petr Muk, Tomáš Julínek, Izrael – národní družstvo juniorů – stolní tenis, Suchánek – Genzer.