Popis pokojů | Rezervace

Pokoje – A-Sport Hotel Brno

A-Sport Hotel Brno poskytuje 32 moderně vybavených dvojlůžkových pokojů pro ubytování svých hostů. Hotelové pokoje jsou vybaveny televizí s nabídkou všech běžně dostupných programů. Vedle základní výbavy moderním a stylovým nábytkem mají hosté A-Sport Hotelu Brno v každém pokoji k dispozici mimo jiné také lednici nebo fén. Milovníci internetu a manažeři, kteří potřebují v rámci své práce kvalitní připojení k internetu, mohou v hotelu neomezeně využívat WIFI.

Hosté A-Sport Hotelu Brno mají v pokoji k dispozici vlastní toaletu a také sprchový kout. Hotel navíc pro pohodlí svých hostů poskytuje masérské služby. Hotel úzce spolupracuje se dvěma profesionálními maséry, kteří jsou připraveny nabídnout hostům sportovní i reflexní masáže, baňkování či masáže lávovými kameny.

Pokoje k dispozici:

A-Sport Hotel Brno – REZERVACE POKOJŮ

Levné a přitom nadstandardní ubytování v blízkosti BVV (Veletrhy Brno), brněnských hlavních sportovišť, navíc s dobrou dostupností do centra, najdete právě u nás!

Chcete se dozvědět o možnostech vyžití v blízkosti našeho hotelu? Chcete vědět, jaké zážitky na vás čekají v našem hotelu a v hotelové restauraci? Veškeré informace najdete na stránce ROZŠIŘUJÍCÍ INFORMACE O UBYTOVÁNÍ V A-SPORT HOTELU BRNO.

A Sport Hotel Brno se těší na vaši návštěvu.


A-Sport Hotel v Brně hodnocení