Školící centrum | Salonek

SLUŽBY – A-Sport Hotel Brno, ubytování Brno

Představujeme vám služby A-Sport Hotelu Brno, které pro vás vždy a rádi zajistíme tak, abyste s naším ubytováním v Brně byli maximálně spokojeni a nic vám nechybělo. Vedle komfortního ubytování v Brně, které A Sport Hotel Brno poskytuje, můžete při svém ubytování v Brně využít i několik námi nabízených doplňkových služeb. Vedle restauračních služeb vám A-Sport Hotel Brno nabízí:

  • Moderní školící centrum pro pořádání konferencí, sportovních soustředění apod.
  • Salónek pro oslavy, firemní setkání apod.


Školící centrum v A-Sport Hotel Brno, ubytování Brno

Školící centrum

Školící centrum A-Sport Hotelu Brno je tvořeno jedním sálem pro 60 až 80 osob, s možnosti využití audio – video techniky i s ozvučením sálu, který je plně klimatizován. Předností školícího centra, které můžete plně využít při ubytování v Brně, je přístup samostatným vchodem, ale i vstupem z hotelu. K tomu patří i velké parkoviště přímo před vchodem do školícího centra.
Školící centrum A-Sport Hotelu Brno je jako stvořené pro prezentace firem, přednášky, školení zaměstnanců i pořádání firemních oslav. Jsme přesvědčeni, že jsme schopni vám v rámci našeho ubytování v Brně vytvořit ty nejlepší podmínky k jednání, stejně tak i další vaše připomínky přizpůsobíme dle přání a požadavků. Samozřejmosti je profesionalita a diskrétnost pracovníků A-Sport Hotel Brno, kteří jsou vám neustále k dispozici, aby vaše ubytování v Brně bylo co nejpohodlnější.


Salonek v A-Sport Hotel Brno, ubytování Brno

Salónek

Salónek A-Sport Hotelu Brno je jako stvořený pro pořádání svatebních oslav, party, večírku i společenských firemních akci. Salónek je součástí služeb v rámci ubytování, takže díky ubytování v Brně můžete využít nejen komfortní hotel, ale právě také jeho salónek.
Salónek svou intimitou a noblesností prostředí dává pocit klidu a soukromí při všech příležitostech. Při stolovém posezení lze salonek využít pro 52 osob, pokud se rozhodnete pro party, můžeme nabídnout až 100 míst. Salónek hotelu A-Sport Hotel Brno disponuje i samostatným vstupem na zahrádku, kde lze v letních měsících strávit velice příjemné chvíle s přáteli, spojené s opékáním na zahradním grilu. Kolektiv vynikajících kuchařů A-Sport Hotelu Brno vám připraví grilované selátko, jehněčí maso, vepřovou kýtu, pštrosí kýtu nebo i klasické steaky! Vše záleží pouze na vaší chuti a gurmánských přáních. Salonek má svou vlastní klimatizaci, takže se můžete spolehnout, že vaše ubytování v Brně bude pohodlné a komfortní.
Věříme, že díky ubytování v  A-Sport Hotel Brno budete na návštěvu Brna opravdu vzpomínat a vždy se na nás rádi znovu obrátíte, pokud budete hledat komfortní ubytování v Brně.


Na vaši návštěvu se těší A-Sport Hotel Brno – vaše komfortní ubytování Brno!


A-Sport Hotel v Brně hodnocení