Pořádání školení a oslav | Veletrhy a sport | Masáže | Hotelová restaurace | Aktivity a odpočinek

Ubytování Brno – doplňkové služby a zajímavosti v okolí

Ubytování v A-Sport Hotel Brno nabízí pořádání školení, oslav

A Sport Hotel Brno poskytuje nejen kvalitní a pohodlné ubytování v Brně, ale využít jej můžete také pro pořádání firemních večírků, rodinných oslav, svateb, školení, menších konferencí či prezentačních akcí. K dispozici máte klimatizovaný salónek. Zajistíme pro vás nejen prostory, ale i občerstvení v podobě švédských stolů, poledních obědových menu apod.

Veletrhy a sportovní akce s ubytováním v Brně

Poskytujeme ubytování se snadnou dostupností k BVV (Veletrhy Brno), ale blízko z hotelu máte i do centra města Brna. Sportovně založení hosté ocení, že se toto ubytování nachází také nedaleko hlavních brněnských sportovišť a sportovních hal. Díky tomuto umístění je hotel ideální pro ubytování účastníků veletrhů i sportovních událostí – z tohoto důvodu se soustředíme na ubytování pro veletrhy Brno a sportovní události typu Grand Prix Brno, Brněnská laťka 2011, ME v basketbale žen aj.

Ubytování Brno včetně profesionálních masáží

V rámci služeb ubytování máte k dispozici dva profesionální maséry, kteří pro vás zajistí sportovní, reflexní masáže, baňkování nebo masáže lávovými kameny.

Hotelová restaurace

Nedílnou součástí ubytování jsou i kvalitní restaurační služby. V naší hotelové restauraci si můžete pochutnat jak na tradičních moravských specialitách, tak i na vyhlášených jídlech ze světové kuchyně. Připravíme pro vás nejen obědy, ale i snídaně, večeře včetně občerstvení na rauty a oslavy.

Vaše ubytování zpestříme letním grilováním nebo různými tematickými akcemi: např. Svatomartinské hody (husička, vína).

Ubytování s mnoha možnostmi pro turistiku, poznání i odpočinek

V blízkosti A-Sport Hotelu Brno nechybí možnost pronajmutí sportovní haly nebo fotbalového hřiště. V zimě můžete využít i venkovní kluziště. Milovníci poznání mohou navštívit Technické muzeum (cca 5 min. chůze). V létě je k dispozici koupaliště Dobrovského. Mimo blízkého BVV, Grand prix okruhu můžete navštívit ZOO Bystrc, sportovní střelnici Soběšice, Letiště Medlánky. Odstartovat od nás můžete i na delší výlety: Moravský kras, golfové hřiště Jinačovice nebo Slavkov u Brna.


A-Sport Hotel v Brně hodnocení