A-Sport Hotel Logo
A-Sport Hotel Logo
Rezervace
Zažijte zde nezapomenutelné okamžiky

Restaurace Campo

Přijďte si pochutnat na vyladěných pokrmech, které pro vás sestavuje náš tým profesionálních kuchařů. Naše restaurace Campo je otevřena jak pro naše hotelové hosty, tak i pro širokou veřejnost.

Tvoříme menu podle ročního období

Při přípravě našich pokrmů vždy klademe důraz především na čerstvost a kvalitu používaných surovin. Jídla tvoříme s ohledem na aktuální roční období, abychom pracovali výhradně se sezónními surovinami. Ve všední dny i o víkendech si u nás můžete pochutnat na speciálním denním menu.
Tvoříme menu podle ročního období
Bufetové snídaně v hotelu a restauraci A-sport hotel Brno

Bufetové snídaně pro naše hosty

Hosté ubytovaní v našem hotelu mají v ceně pobytu bohatou snídani formou bufetu. Vybírat si můžete z čerstvého pečiva, vajíčkových pokrmů, uzenin, sýrů, čerstvého ovoce a zeleniny. Nechybí ani sladké tečky a nají se u nás také osoby s nějakou alergií či intolerancí.

Polopenze a plná penze

Pokud si zakoupíte pobyt v našem hotelu, můžete si dále přikoupit polopenzi a plnou penzi v naší restauraci. V rámci vaší dovolené nebo pracovní cesty proto nebudete muset řešit, kde se občerstvíte.

Hotelový bar

Přijďte večer posedět do našeho hotelového baru a dejte si skleničku něčeho dobrého v příjemném a klimatizovaném prostředí. Připravené pro vás máme nejrůznější alkoholické míchané drinky i nealkoholické nápoje. Nabízíme také 3 druhy točeného piva (Staropramen 11, Hoegaarden a Stela Artois) a víno z Habánských sklepů.

Široká nabídka vín

Dlouhodobě spolupracujeme S Habánskými sklepy z Velkých Bílovic, které nám dodávají spoustu vín s neopakovatelným charakterem a svou vlastní duší. Pokud vám některá odrůda zachutná a budete si chtít láhev vína odvézt s sebou, sdělte to našemu personálu a my vám ji do příštího dne za akční cenu rádi zajistíme.

Občerstvení na významné události

Plánujete svatbu, oslavu narozenin nebo firemní akci a potřebujete zajistit občerstvení? Rádi pro vás sestavíme slavnostní menu na míru vašim představám, nebo bohatý catering, na který budou vaši hosté dlouho vzpomínat.
crossmenuchevron-down