A-Sport Hotel Logo
A-Sport Hotel Logo
Rezervace
Ideální místo pro vaši svatbu

Svatby, oslavy a catering v A-SPORT hotelu Brno

Hledáte vhodné místo pro vaši svatbu či oslavu narozenin nebo důležitého výročí? Využijte náš hotel A-SPORT Brno, který je situován v klidné městské části. Zajistíme pro vás prostory, slavnostní menu, catering i doprovodný program.
Prostorný salónek pro vaše hosty

Prostorný salónek pro vaše hosty

Pro vaši svatbu, oslavu nebo jinou akci můžete využít náš prostorný klimatizovaný salónek. Ten lze přizpůsobit k posezení až 52 osob, nebo večírku ve stoje až pro 100 lidí. Salónek má navíc samostatný vstup na zahradu, kde se může odehrát svatební obřad a později zde pokračovat zábava.

Slavnostní menu na míru

Významná událost se neobejde bez slavnostního obědu nebo večeře. Rádi pro vás sestavíme několikachodovou tabuli, samozřejmostí je i její předchozí ochutnávka. Díky tomu budete vědět, na co se těšit.
Slavnostní menu na míru
už pro vás nažhavujeme grily

Catering a zahradní grilování

Catering

Chutný catering

Kromě slavnostního menu pro vás rádi připravíme i bohatý catering na míru vašim představám. Stačí nám jen říct, jaká jídla preferujete a my pro vás sestavíme návrh občerstvení pro vaše hosty.
Zahradní grilování

Zahradní grilování

V letních měsících je možné na naší zahradě zajistit grilování. Naši kuchaři vám připraví například grilované selátko, jehněčí maso, vepřovou kýtu, pštrosí kýtu nebo i klasické steaky.
Bohatý kulturní program

Bohatý kulturní program

V případě vašeho zájmu pro vás můžeme zajistit také bohatý doprovodný program, kterým vaši akci kulturně obohatíte.

Kontaktujte nás

Láká vás představa svatby nebo oslavy v našem hotelu? Kontaktujte nás a společně se domluvíme na všech detailech.
crossmenuchevron-down